Masz chwileczkę? Rozwiąż sobie krzyżóweczkę ... w internecie.

Więcej:
ŁAMIGŁÓWKI
SUDOKU ONLINE

Drukowanie Krzyżówek
KRZYŻÓWKI DO DRUKU

Kategorie: Wszystkie | Jolka GW | Krzyżówki | Pomoc | Przekrój | Skrypt | WIADOMOŚCI
RSS
niedziela, 08 marca 2009

Mam nadzieję, że już wkrótce (nadzieja pojawiła się 8 marca 2009 - to tak żebyście wiedzieli co to znaczy "wkrótce") na tym blogu pojawią się krzyżówki online. Skrypt jest właśnie na ukończeniu i mam nadzieję zintegrować go lada dzień z blox'em. Bloga założyłem nieco wcześniej gdyż boję się, że prace nad skryptem mogłyby się przeciągnąć w nieskończoność a tak jeśli już obiecałem, że niebawem coś (znaczy krzyżówki) się pojawi, nie mam wyjścia i muszę swoje działania zakończyć jak najprędzej.

Skrypt jest fajny - umożliwia rozwiązywanie krzyżówek online (jeśli lubicie krzyżówki a i nie obca Wam jest klawiatura i myszka to zapamiętajcie sobie adres tego bloga a mam nadzieję, że za kilka dni miło Was zaskoczę). Ponieważ jestem fanem krzyżówek z Przekroju postaram się aby były w podobnym stylu i mam nadzieję, że Pan, o ile dobrze pamiętam, Jerzy Buczek nie przekroi mnie wpół za konkurencje. Ale gdyby co, to na wszelki wypadek ogłaszam wszem i wobec: "Pamiętajcie 'Przekrój' drukuje najlepsze krzyżówki na świecie" :). A przekrojowa jolka to po prostu mistrzostwo świata.

PS. Szablon mi się spodobał na pierwszy rzut oka ale na drugi rzut za bardzo mi już nie podchodzi bo się zreflektowałem, że tu jakieś pluso-reklamiarstwo jest uprawiane więc don't worry - zmienię go niebawem gdyż z Plusem ani innymi korporacjami związany nie jestem (broń mnie przed tym Panie Boże) ani związany być nie chcę.

1 ... 161 , 162 , 163 , 164