Masz chwileczkę? Rozwiąż sobie krzyżóweczkę ... w internecie.

Więcej:
ŁAMIGŁÓWKI
SUDOKU ONLINE

Drukowanie Krzyżówek
KRZYŻÓWKI DO DRUKU

Pomoc

poniedziałek, 30 marca 2009
Poniżej znajduje się indstrukcja obsługi do wersji 0.1 skryptu Krzyżówki Online. Pierwsza opublikowana krzyżówka działająca pod tym skryptem znajduje się tu: Krzyżówka Online Nr 1

Wpisywanie wyrazów - Skrypt krzyżówki umożliwia wpisywanie bezpośrednio do diagramu. Klikając na hasło po lewej stronie, odpowiednie pola powinny się podświetlić i wyraz/rozwiązanie można wpisać jednym ciągiem. Klik na polu diagramu umożliwi wpisywanie bezpośrednio w wybrane pola (UWAGA: w polach, które należą do pionowych i poziomych haseł, podwójne kliknięcie powoduje zmianę 'orientacji' wpisywanego hasła - poziomo/pionowo)

Zapisywanie krzyżówki - skrypt, w celu zapamiętania wpisanych haseł, korzysta z ciasteczek i robi to automatycznie więc o ile użytkownik nie wykasował ciasteczek i ma je włączone, powrót na stronę krzyżówki powinien ukazać nam diagram z dotychczasowymi wpisami (UWAGA: Może nie działać pod Operą - postaram się to poprawić)

Drukowanie - Krzyżówkę można wydrukować jak zwykłą stronę html, jednak pod Internet Explorerem mogą nie być zadrukowane 'szare pola'. Problem ten nie powinien występować pod Operą i pod FireFox'em. (W FF należy włączyć opcję drukuj tło).

Znane bugi i problemy - 1) pod Operą nie działa zapamiętywanie stanu krzyżówki, wyjście ze strony powoduje utratę danych (pod FF i IE wydaje się być OK). 2) Drukowanie pod IE - nie drukuje szarych pól. W FF należy włączyć opcję 'drukuj tło' i jest OK.
16:52, korek1000 , Pomoc
Link Dodaj komentarz »