Masz chwileczkę? Rozwiąż sobie krzyżóweczkę ... w internecie.

Więcej:
ŁAMIGŁÓWKI
SUDOKU ONLINE

Drukowanie Krzyżówek
KRZYŻÓWKI DO DRUKU

Krzyżówki Do Druku

Na tej stronie umieszczane są krzyżówki do wydrukowania publikowane na tym blogu. Mozesz wydrukować bezpośrednio ze, specjalnie na ten cel przygowanej, strony html lub pobrać plik PDF. W przypadku drukowania wersji html zapoznaj się z uwagami poniżej.

Wydruk Krzyżówek :

Krzyżówki 1-10 Wersja HTML, Krzyżówki 1-10 Wersja PDF

Uwagi do drukowania

Drukowanie ze strony HTML:

Kilknij na link 'krzyżówki N-K Wersja HTML". Gdy otworzy się specjalnie przygotowana strona wydruku, wydrukuj ją używająć polecenia przeglądarki (zazwyczaj komenda menu : Plik/Drukuj).

Uwaga!!!, większość przeglądarek, aby zaoszczędzić toner, domyślnie nie drukuje tła strony, może to spowodować, że na wydruku diagramu nie będą widoczne ciemne pola aby temu zapobiec należy zmienić domyślne ustawienia przeglądarki. Poniżej znajduje się informacja jak to zrobić w najpopularniejszych programach.

Ustawienie drukowania tła w najpopularniejszych przeglądarkach.

  • Internet Explorer (IE) - Narzędzia/Opcje Internetowe/Zaawansowane/ w sekcji 'Drukowanie' zaznaczyć pole 'Drukuj kolory i obrazy tła'
  • FireFox (FF) - Plik/Ustawienia Strony/Drukuj Tło (kolor oraz obrazki)
  • Opera - Plik/Opcje wydruku/Drukuj Tło Strony
  • Chrome - brak opcji ale Chrome powinien domyślnie drukować tła.

Drukowanie pliku PDF

Otwórz plik klikając na link lub ściągnij go na swój komputer (prawy klawisz myszy i 'zapisz jako') i wydrukuj z programu Adobe Acrobat.